Anna & Mateusz – ślubnie

W sierpniu 2018 roku miałam niesamowitą okazję uczestniczyć w tym szczególnym dniu bardzo ciekawej pary.  Ślub odbył się w kościele w Łasku a przyjęcie weselne odbyło się w Stajni Gajewniki.

Przed tym dniem było bardzo dużo stresu, nerwów i  adrenaliny, całe noce rozplanowywałam jak to wszystko ogarnąć, żeby jak najwięcej dobrego wynieść z tego doświadczenia. Jednak dzień ślubu ma w sobie coś na tyle magicznego, że z czasem zapomina się o lęku, że coś pójdzie nie tak, a po prostu korzysta z łapania cudownych, rodzinnych kadrów.  Ten dzień przepełniony jest tak wieloma pozytywnymi emocjami, że po powrocie do domu ciężko było mi zasnąć. Chciałabym się podzielić z Wami częścią tej mojej pierwszej przygody!

Enjoy ! :3

 

ANIA & MATEUSZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brać udział w wydarzeniu tak przekonanych ludzi to sama przyjemność. A trzeba dodać, że jej bardzo utalentowana siostra specjalnie dla niej zaprojektowała suknię ślubną. (pozdrawiam Joannę). Dziewczyny mają ze sobą wspaniałą relację, ponieważ  każda z nich w siostrze ma najlepszą przyjaciółkę.

 

~~~~~~~~~~

Comments

No Comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Brak możliwości kopiowania