Anna z paprotkami – kobieca sesja na poddaszu / 2019

Kobieca sesja wśród paproci

Czasem jest tak, że spotykasz na swojej drodze osoby, o których za pięć minut już nie pamiętasz. Czasem jest tak, że poznajesz człowieka, który już na zawsze zostanie w Twojej pamięci.

Wszystko, co tak naprawdę mamy w życiu, to ludzie i chwile. Portret rejestruje jedno i drugie. Jest swoistą opowieścią o prezentowanej postaci. Pokazuje ją w miejscu i czasie, w których już nigdy się nie znajdzie. Zatrzymuje czas i mówi : “Popatrz na tę postać; jest ważna. Ta chwila jest ważna”. Bez względu na to, czy fotografowana osoba jest poważna, czy robi niezbyt mądra minę, zbliżamy się do niej  i poznajemy jej duszę. / Chris Orwig

 

ANIA to niezwykle towarzyska osoba, która ceni sobie bardzo relacje międzyludzkie i szczerość. Niezwykle ważna jest dla niej harmonia w znajdywaniu czasu na to co ważne.  Planowanie i organizowanie czasu udaje jej się, jak mało komu.  Odkąd pamiętam, kalendarz jest jej nieodłącznym przyjacielem. Na co dzień robi dużo różnych, ciekawych rzeczy, bierze udział w wielu przedsięwzięciach – śpiewa, tka i uczy się robić kawę z wzorkami!  Poznałyśmy się na studiach i przez te parę lat miałyśmy okazję doświadczyć wielu trudnych i pięknych chwil, które na pewno wpływają na to jak ją widzę przed aparatem i jak wyglądają jej portrety przeze mnie wykonane.

Głównym celem tej sesji było utrwalenie jej długich włosów, które następnego dnia zostały ścięte. Przy okazji wyszło sporo, mam nadzieję, ciekawych ujęć, którymi się z Wami dzielę.

 

 

SĄ PAPROTKI  / JEST PODDASZE  / JEST DRES / SĄ KORYTARZE / JEST ONA

 

Ania w oknie patrzy na świat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jestem ciekawa, która wersja Ani podoba Wam się bardziej – kobieta z paprocią czy kobieta w dresie?

Koniecznie dajcie znać :3

 

Comments

No Comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Brak możliwości kopiowania