Kaplica na Dębowcu idealnym miejscem na ślub w Beskidach

Cieszyłam się jak małe dziecko na wykonanie tego reportażu, bo po pierwsze wiedziałam, że Agata i Michał są parą wyjątkową, wpisują się w cechy moich klientów idealnych, a po drugie mieliśmy jechać w Beskidy!

Zanim o tym dniu, to powiem Wam kilka słów o NICH. Oboje oprócz tego, że są zakochani w sobie nawzajem, to uwielbiają kulturę chińską. Przez pewien czas tam mieszkali i mają mnóstwo ciekawych historii do opowiedzenia o tym miejscu. Dodatkowo wiedzą chyba wszystko o herbatach, co sprawiło, że każdy z gości w prezencie dostał piękne porcelanowe pudełeczko wypełnione wyjątkowymi liśćmi tej rośliny. Wszystko podczas tego dnia, było idealne, wszystko pasowało do nich, do ich charakterów i temperamentów.

Ceremonia ślubna odbyła się w małej drewnianej Kaplicy na Dębowcu. Dodam (co uważam za wspaniałe), że tata i dziadek Agaty przyczynili się do powstania tego miejsca. Nic więc dziwnego, że to właśnie tam chcieli powiedzieć sobie sakramentalne ‘tak’. Z tego miejsca rozciąga się piękny widok i już można poczuć prawdziwy górski klimat. Po ślubie razem z najbliższą rodziną i przyjaciółmi pojechaliśmy na przyjęcie do Dworku New Restaurant. Tam w rytmach ich ulubionych kawałków każdy tańczył, nawet ja, z moim ulubionym partnerem – aparatem. A wnętrze udekorowane było po prostu idealnie. Stoły i wnętrza podkreślone był pięknymi kwiatami od Pracowni Roślinnej, którzy zadbali oczywiście też o wianek i bukiet Agaty oraz o roślinny detal przy butonierce Michała. Na każdy stole stała piękna ramka z wierszem, który odnosił się do osób przy nim siedzących. Wszystko było przemyślane. Wszystko było piękne. Zobaczcie sami!

Agata + Michał

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziękuję Wam za to, że jesteście, że chcecie, żebym Was fotografowała, żebym łapała dla Was wszystkie te ważne i mniej ważne momenty.

 

 

Comments

No Comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Brak możliwości kopiowania