Kość Agata

Z przyjemnością przedstawiam Wam Agatę Kość. Agata zajmuje się projektowaniem graficznym, jest silną, niezależną kobietą, która nie boi się wyzwań i chętnie podejmuje działania w udoskonalaniu swoich zdolności.

►Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej lubię kreatywne zlecenia, projekty, w których mogę trochę poszaleć. Aktualnie pracuję na freelance, zajmuję się szeroko pojętym marketingiem, tworząc w głównej mierze brandingi oraz różnego rodzaju materiały identyfikujące markę, materiały reklamowe w digitalu, jak i drukowane. Bardzo lubię tworzyć identyfikacje wydarzeń – przy tym zawsze można troszkę poszaleć!
Uważam się za duszę artystyczną, bardzo cenię sobie grafikę warsztatową, a szczególnie technikę linorytu, bardzo lubię tworzyć kolaże. Rozwijam się też w kierunku ilustracji i animacji 2D. Również temat fotografii nie jest mi obcy, jednak traktuje go bardziej hobbystycznie.
Myślę, że jak każdy twórca najbardziej lubię moment, gdy odbiorcy, czy klienci doceniają moją pracę i dają znać, że im się podoba! Mnie chyba najbardziej nakręca do pracy, gdy to, co robię spotyka się z entuzjazmem.

 

►Masz projekt marzeń?

Trudno powiedzieć. Na pewno chciałabym mieć (zapewne jak każdy projektant ) zawsze jak największą swobodę w działaniach. Chcę pracować przy projektach, które zostaną zapamiętane przez szerokie grono odbiorców i będą pozytywnie wspominane przez lata.

► Miejsce, które marzysz zobaczyć?

Jest wiele miejsc, w które chciałabym pojechać. Co i raz dopisuję miejsca do mojej checklisty miejsc na świecie, które chciałabym zwiedzić. Na przykład od małego marzę, by pojechać do Machu Picchu lub przejść o własnych siłach jak największą odległość wzdłuż Wielkiego Muru Chińskiego. Na pewno bardzo chciałabym przeżyć także objazdową podróż samochodem po USA i Kanadzie.
Moją podróż marzeń mogę określić jako wyprawę poznawczą. Bardzo chciałabym poznać styl życia osób mieszkających w tych różnych zakątkach świata. Mieć możliwość przebywania pośród ich odmiennej kultury, innego języka, a przede wszystkim – mieć okazję poznać otaczającą ich roślinność. Uwielbiam rośliny i chciałabym osobiście zobaczyć i poznać ich różnorodność w odmiennych klimatach!

► Bez czego nie wyobrażasz sobie wakacji?

Jeśli mam wybrać, to chyba przede wszystkim nie wyobrażam sobie wakacji bez słonecznej pogody! Jestem zmarzluchem i uwielbiam, gdy jest ciepło! Bardzo lubię aktywnie spędzać czas i eksplorować dziką naturę, ale także tę w przestrzeniach miejskich.

Zachęcam do obejrzenia wykonanych przez nią prac oraz do śledzenia jej Instagrama

 Behance

► Instagram Kość creates

 

Twoja historia także może się tu znaleźć.

Comments

No Comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Brak możliwości kopiowania