Zakochani przyjaciele w Łódzkim Ogrodzie Botanicznym

Kasia & Kamil / maj 2019

Z Kasią znamy się od urodzenia, a dokładniej mojego urodzenia, bo urodziłam się parę miesięcy po niej.  Nasze mamy od lat młodości się przyjaźnią, więc w dzieciństwie mnóstwo czasu spędzałyśmy razem. Kiedyś bawiłyśmy się w profesjonalne sesje i robiłyśmy sobie zdjęcia w jej ogrodzie, a teraz ja świetnie się bawiąc fotografowałam ICH w Łódzkim Ogrodzie Botanicznym.

Przyjaźń dla mnie jest jedną z ważniejszych wartości w życiu człowieka. Cieszę się, bo wiem, że w swoim życiu mam taką osobę, a nawet kilka, które przy mnie były, są i będą, niezależnie od wszystkiego.  Wiem też, że Kasia ma w swoim życiu taką osobę i wiem też, że Kamil kogoś takiego ma. Bo wiem, że to właśnie ONI są dla siebie najlepszymi przyjaciółmi. Od prawie 9 lat jest między nimi ogromne uczucie, które przetrwało wiele wzlotów i upadków. Wiem, że bez przyjaźni ta miłość by taka nie była. Wiem, że mało która miłość bez przyjaźni ma szansę przetrwać.

To była przyjemność fotografować Kamila i Kasię przez pryzmat mojej przyjaźni z nimi. W sierpniu będziemy się wzruszać na ich ślubie i tańczyć na weselu – co oznacza, że ze zdjęć byli zadowoleni i dalej się przyjaźnimy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

Albert Camus

Comments

No Comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Brak możliwości kopiowania